Mechanik samochodowy w Warszawie, czy instruktor tanga w Buenos Aires? Wybór drogi kariery w kontekście reprodukcji.

tango3

Ona: Masz dziewczynę?
On: Mam. Codziennie inną. Przychodzi do mnie wiele pięknych kobiet. Nie można ode mnie oczekiwać, że zostanę przy jednej. Moje życie to raj.

Męskie zainteresowanie samochodami i powiązanie z nim wyboru kariery mechanika samochodowego, z punktu widzenia reprodukcji, jest całkowicie nielogiczne. W porównaniu ze swoim kolegą – instruktorem tanga, mechanik samochodowy ma radykalnie mniejsze możliwości przekazywania genów.

Dlaczego?
Oto krótkie porównanie:

Dostępność kobiet
Instruktor tanga: Kobiety same do niego przychodzą.
Mechanik samochodowy: Zamiast same przyjechać, wysyłają tatę lub brata.

Różnorodność kobiet:
Instruktor tanga: Wybór ogromny. Śnieżnobiałe, czekoladowe, azjatyckie, wysokie, niskie, średnie. Argentynki, Chinki, Rosjanki, Amerykanki, Kolumbijki….Jakie chcesz i zmieniają się co godzinę.
Mechanik samochodowy: Jakie przyjdą na lokalną dyskotekę.

Wygląd kobiet:
Instruktor tanga: Przeważnie atrakcyjne. Niezgrabne i brzydkie nie mają poczucia własnej wartości i nie garną się do pokazów.
Mechanik samochodowy: Jakie dzielnica zrodziła.

Możliwości bezpośredniego kontaktu z kobietą:

Instruktor tanga: Natychmiastowa.
Mechanik samochodowy: Bezpośredni kontakt jedynie z kierownicą i skrzynią biegów.

Dzienne prokreacjo-godziny:
Instruktor tanga: Wstaje średnio o 13 i kładzie się spać o 4 w nocy. W sumie cały, pozostały czas może poświęcić prokreacji. I tak 7 dni w tygodniu.
Mechanik samochodowy: Przez 5 dni w tygodniu wstaje o 7, żeby do warsztatu zdążyć na 8 rano. 8 godzin w warsztacie. Potem mycie i jedzenie. Pada na twarz około 22. Zostaje jakieś 3 godziny dziennie. W sobotę i w niedzielę odsypianie.


Szacowana ilość godzin poświęcona na uwiedzenie

Instruktor tanga: 2 godziny – pół godziny na przygotowanie (prysznic, golenie, ubranie), pół godziny na dojazd do studia, pół godziny na uwodzenie, pół godziny na dojazd do domu. Jeśli warunki odpowiednie, czas można skrócić do 1,5 godziny – wówczas nie wracają do domu a prokreacja odbywa się w atmosferze studia z tangiem w tle.
Mechanik samochodowy: 5 godzin – godzina na zmycie smaru i wyjęcie brudu spod paznokcia, pół godziny na dojazd na dyskotekę, dwie godziny na wlewanie w siebie browaru z kolegami (na odwagę), godzina na wypatrzenie kobiety i uwiedzenie kobiety, pół godziny na dojazd do domu. Tutaj czas też można skrócić o pół godziny, jeśli kobieta jest wyjątkowo pijana. Wówczas nie wracają do domu a prokreacja odbywa się w atmosferze dyskotekowego kibla z rytmiczną muzyką w tle.

Co myśli kobieta:
Instruktor tanga: „Jesteś artystą”, „jesteś pełen pasji”, „przy tobie jestem prawdziwą kobietą”
Mechanik samochodowy: ‚weź się umyj, walisz smarem’

Tytułem sprostowania:
Są instruktorzy tanga, którzy nie sypiają ze wszystkimi kobietami, które uczą. Znam takich. To są najlepsi tancerze, najwspanialsi nauczyciele i lojalni partnerzy swoich cudownych kobiet.
Przedstawię Wam ich innym razem.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Moje Buenos Aires, Tango i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Mechanik samochodowy w Warszawie, czy instruktor tanga w Buenos Aires? Wybór drogi kariery w kontekście reprodukcji.

  1. Asiula pisze:

    jeśłi mogę… dwie poprawki…
    niezgrabne i brzydkie dziewczyny tez się uczą tańczyć, właśnie m.in. w poszukiwaniu wartości własnej lub jakiejbądź 🙂
    i myślę, że każdy mechanik siedzi więcej niż 8 godzin na tzw robocie…. nie żebym ich broniła, o nie! ( w świetle ostatnich doświadczeń), ale gwoli ścisłości…. czasu mają o wiele mniej 🙂

  2. Pingback: Susie. Bez definicji. | Magdalena's Party

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s