O mnie

Lead image_Magdalena's Party

Na początku 2013 roku postanowiłam pożegnać się z moją pracą w Wielkiej Brytanii i pojechać o Ameryki Południowej. Pracowałam jako manager w korporacji międzynarodowej i odpowiadałam za komunikację marketingową na obszar Europy. Dokładnie 13 stycznia 2013 zamieniłam sukienkę na szorty, szpilki na sandały a torebkę na plecak. Kochałam swoją pracę ale potrzebowałam zmiany.

Po kilku miesiącach podróży po kontynencie południowoamerykańskim wróciłam do Europy. Po miesięcznym pobycie w Polsce podjęłam decyzję: wracam do Ameryki Południowej a moim nowym domem będzie Buenos Aires.

Podróżując nie myślałam o pisaniu bloga. Chciałam przeżywać każdy dzień, cieszyć się słońcem, wiatrem, rozmawiać z ludźmi, słuchać muzyki, patrzeć na zielone drzewa i myśleć. Siedziałam przed komputerem po 8-12 godzin dziennie przez ostatnie 7 lat. Miałam dość. W czasie podróży spisywałam swoje myśli, komentarze do rzeczywistości i wydarzeń. Pisałam dla siebie, żeby nie zapomnieć. Teraz mieszkam „na stałe” w Buenos Aires i czuję potrzebę podzielenia się i posłuchania komentarzy.

Magdalena’s Party to częściowo moje teraźniejsze przemyślenia a częściowo zapiski z mojego pamiętnika podróży – inny czas, inna ja. Piszę tu o moich podróżach, o pracy w korporacji, o rzucaniu pracy w korporacji, o odkrywaniu siebie, o miłości, przyjaźni, o tańcu (mojej pasji) i o codziennym życiu w moim boskim Buenos.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s